

Zoek je een spreker over aantrekkelijk werkgeverschap, employer branding en medewerkers behouden in tijden van arbeidsmarktkrapte?
Snap ik. Er nadert een shitstorm op de arbeidsmarkt. En die wordt een stuk heftiger dan veel mensen nu nog beseffen. Al in 2030 dreigt er een tekort van 1,4 miljoen arbeidskrachten.
De urgentie is dus hoog. Hoe zorg je als werkgever dat mensen voor je kiezen, bij je blijven werken én je aanbevelen? En hoe reduceer je verzuim en verloop?

Want de enorme krapte die de arbeidsmarkt nadert, lost zichzelf niet op.
Ik ben een spreker met kennis van de arbeidsmarkt, gedrag én psychologie. Vanuit die basis betrek ik het publiek, laat mensen lachen en zet ze aan het denken.
Reken niet op een standaardverhaal: ik stem de lezing af op jullie sector/organisatie. Dit maakt de inzichten herkenbaar en direct toepasbaar.
Zo kies je voor een spreker die inspireert én blijvende waarde toevoegt.

Enorm genoten van de prikkelende lezing van Nicol.
Had geen idee dat een schijnbaar heel klein verschil in woordkeuze of beeld van zo 'n grote invloed kan zijn!




In 2001 startte ik als intercedente bij een uitzendorganisatie. Daarna werkte ik jaren als marketing manager bij een werving- en selectieorganisatie. Hier ontstond mijn interesse voor gedrag en psychologie. In 2011 richtte ik een eigen communicatiebureau op, met een specialisme in arbeidsmarkt-teksten.
Vanaf 2021 deel ik mijn kennis als spreker. Vanuit mijn achtergrond in hr en recruitment doe ik dit bijvoorbeeld bij staffingsbureaus zoals Randstad, Luba Uitzendbureau en Olympia. Bij werkgevers, zoals bij Capgemini, RegioPlus en gemeente Leiden.




Aantrekkelijk werkgeverschap in diverse sectoren


Bijna 70% van de technische bedrijven kampt met vacatures die vaak maandenlang openstaan. Maak jij het verschil?


Tijdens deze duo-keynote onthullen Arjan Elbers en ik samen het geheim van de meest aantrekkelijke werkgevers.
Mijn 6e boek Het geheim van de meest aantrekkelijke werkgevers' ontrafelt waarom sommige werkgevers een wachtlijst hebben, en anderen niet. Dit boek schreef ik samen met co-auteur en recruitmentstrateeg Arjan Elbers.
Mijn eerdere 5 boeken gaan (o.a.) over beïnvloeding, neurocopywriting en overtuigende communicatie.
Bij de combi lezing + boeken kan ik tot wel 42% voordeel aanbieden.


Ik kan niet wachten om aan de slag te gaan met het praktisch toepassen van al je waanzinnig leuk gebrachte adviezen.




